Szkolenia dla kadry zarzadzajacej

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został zaprojektowany, uważając na myśli kadry zarządzające dużymi sieciami sprzedaży. Prawe i funkcjonalne zarządzanie sieciami sprzedaży to spore wyzwanie. Korzystanie spośród takiego sposobu umożliwia kadrze menedżerskiej wstęp do poszczególnych analiz i reklamie zarządczych.

Zwykłym ludziom program dostarczać ma przyjazne narzędzie, zezwalające na wydajną działalność na wszelkich stanowiskach. Przez system sprzedaży jesteśmy zdolność całościowo wdrożyć najnowocześniejsze rozwiązania na jakiekolwiek stany w biurze. Korzystając z planu jesteśmy alternatywa w postępowanie różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, wychodząc na żądaniu. Poprzez szereg dużych możliwości program zbiera się w dowolnego rodzaju sieciach sprzedaży, koncentrujących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Dobrze zbiera się oraz w lokalnych architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej daje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą będące elementy:

wielki i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego przeznaczeniem jest prowadzenie, zasób centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, odpowiada on również za jak najszybsze wykorzystanie warunków panowania działalności gospodarczej.

Program posiada także specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za znaczenie ma umożliwić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej posiada jeszcze wiele wsparć dla klientów. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą dokonanie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla klientów, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.