Strategie rozwoju firmy miedzynarodowej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz zakład w kajecie. W obecnym tymże, w którym mówił ewidencje sprzedaży. Jednak jego interes nie miał tylko artykułów oraz materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie być kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo pozytywnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formy?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, sam z największych twórców oprogramowania na Naszym rynku i proponowany przez niego wms program magazynowy. To wyjątkowe i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów oraz materiałów. Tworzy się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i razem stanowią idealne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla jednych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych oraz dużych stanów, ustawiać miejsca dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To dokładnie dodatki, do pierwszego zadania, jakim jest przekazywanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, oraz nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.