Starania o ciaze forum

W czasie, kiedy staramy się z bliskim przyjacielem o dziecko, każdy dzień jest niemożliwym czekaniem na dobrą nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i wykonały go, aby jak najszybciej powiadomić grupę i panów o rychłym powiększeniu się rodziny. Ale często daje się, że obok dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, że nie stanowimy w ciąży. Nie łammy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede każdym, należy zrozumieć, na wszelkie zasadzie działają testy ciążowe dostępne w aptece. Ich istnienie jest bowiem niezwykle funkcjonalne. Liczy na znalezieniu hormony HCG (dawanego w sukcesie popadnięcia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są bardzo czytelne w kadrze a zarazem bardzo wrażliwe, dlatego należy je korzystać zgodnie w zaleceniami na danej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może wychodzić z kilku czynników:

przeterminowanie – tak samo jak jakichkolwiek innych materiałów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych i nie należy używać po upływie terminu ważności. To gdyż jego role potrafią stanowić zaburzone, a wynik będzie niewiarygodny,zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – pomysł na efekt testu ciążowego nie chociaż jego prawidłowe działanie oraz odczekany okres z czasu ewentualnego zapłodnienia. Znaczące są i choroby kobiety, podejmowane przez nią środki i wiek. Tak dlatego, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i przyjmujące leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w form powinny raczej zgłosić się do specjalistę, ponieważ w ich sukcesie test może dochodzić ciążę, do której tak naprawdę nie doszło,mikroporonienie – czasem daje się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego dokonaniu, wyszedł ujemny. Może zatem świadczyć, że dotarło do zapłodnienia, jednak zarodek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do lekarza, ponieważ może jesteś w ciąży pozamacicznej,pośpiech – to najzwyklejsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich pomiarom będzie bogata stwierdzić ciążę obecnie w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie jeden ważny element: HCG jest najwcześniej wykrywalne w natur, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, żeby stanowić dłuższą swoboda.

Obecnie testy ciążowe są tak zrobione, że badają w 99,9% przypadkach ciążę. Jednak należy mieć o tym, iż w żadnym wypadku nie są nieomylne również dla większej swobodzie należy udać się do specjalistę i przygotować specjalne badania. Zawsze w razie pomyłek, najczęściej daje się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie natomiast na odwrót. Dlatego kobiety, jakie nie chcą wydarzeń w ciążę, mogą czuć się uspokojone negatywnym skutkiem testu.