Sklep miesny jano bytom

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź te sklepu interesującego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok klientów w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do krojenia zarówno wędlin, jak również serów. Są wtedy tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które zostały wyposażone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej urządzona istnieje w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest zdecydowanie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy?
Przede wszystkim pozwalają zarówno na konkretne kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Idealnie nadaje się do krojenia takich efektów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Chociaż w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a też możliwość zapisu sposobu ich przygotowywania w konfiguracji programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego materiału do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie
Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w:
– zakładach mięsnych,
– handlu spożywczym,
– sklepach specjalistycznych,
– gastronomii,
– sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrealizowana z najpiękniejszej klasie produktów, i oczywiście z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia idą na usprawnienie rzeczy do pewnego produktu. I urządzona stanowi w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.