Programy komputerowe lista

Obecnie niemal wszystek mężczyzna na świecie posiada smartfona. Ich mała cena i prosta dostępność sprawiła, że wystawały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich funkcjonalność a jednocześnie niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten gatunek telefonu komórkowego jest brany i jako możliwość dla laptopów i tabletów, zwłaszcza gdy jesteśmy w drodze, a waga i ciężar naszego bagażu nie zezwala na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic więc dziwnego, że klienci z chęcią personalizują swoje smartfony w ostatni droga, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do popularnej aplikacji lub również z możliwością dawać się z współpracownikami i naszymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

I dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą czerpanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie kwalifikowanie się wrażeniami z wypraw na platformach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najkorzystniejszej dla nas trasy rowerowej oraz pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego okresu cieszy się popularnością wśród sportowców. Jej wartość polega na ostatnim, iż w czasie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest widoczna do pobrana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która da nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych pracy. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może być jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa jeszcze do wykorzystania w stylu offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dobrego dla nas rodzaju trasy w relacji od tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość ustawienia na tryb marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że zawsze z łatwością znajdziemy drogę do domu, lecz także wskaże nam, gdzie najbliżej nas spotykają się kawiarnie czy bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesu, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Stanowi toż wtedy wręcz niezbędna aplikacja, gdy nie jesteśmy gruntownej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na chwila dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej język: kobiety nie prowadzące w należytym stopniu językiem angielskim mogą mieć problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to tylko kropla w morzu dodatków przygotowanych w stopniu większym bądź mniejszym z świadomością o rowerzystach. Również o ile mienie ich całych jest jak dużo zbędne, tak mamy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może zaprezentować się bardzo stosowane w dalszym użytkowaniu roweru.