Program ksiegowy infor

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/wilk_do_mielenia_miesa_fw-n_2282/

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, robiące w tłu Windows, są bardzo skuteczne a ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli podejmować się tabulatorem. Istnieją oraz firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w inne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowatorskie rozwiązania oraz drogi w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i szerokiej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest dowolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym elementem projektu jest element Płace. Pozwala on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i obliczania zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten daje i na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że obecne stanowić wysoce oryginalna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została przewidziana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też chciane koleje w przepisach, jakie z innych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupy klasycznej.