Program ksiegowy agema

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-xl/comarch-erp-e-commerce/Comarch ERP XL e-Commerce | Systemy ERP | POLKAS

Symfonia pomysł to pakiet, który wspomaga prowadzenie w niewielkich i średnich firmach. Jest o pierwszy polski zintegrowany pakiet, który został napisany szczególnie dla środowiska WindowsTM. Oprogramowanie to leczy w prowadzeniu marki w jej codziennej energie w myśli ewidencji oraz obsługi wydarzeń gospodarczych.

Moduł Finanse i Księgowość obsługuje najważniejsze operacje księgowe (księgowanie dokumentów, bilanse, rozliczenia). Moduł Analizy Finansowe ma za zadanie wspomagać pracę działu finansowo-ekonomicznego przedsiębiorstwa.
Aplikacja Środki Trwałe pomaga w znacznym stopniu prowadzenie ewidencji oraz inwentaryzacji środków trwałych, wartości prawnych i niematerialnych. Moduł Kadry oraz Płace jest do zarządzania wynagrodzeniami oraz danymi pracowników. Dzięki nim ważna łatwo obliczyć płace, prowadzić ewidencję czasu pracy itd. Działa on w zdaniu się z US oraz ZUS. Moduł Płace natomiast uwzględnia rożne sposoby wynagradzania – generuje listy płac oraz raporty. Drukuje i potwierdzenia przelewów.
Aplikacja Handel działa w istocie sprzedaży oraz gospodarki magazynowej (ewidencja stanu magazynowego). Dzięki niemu trwa możliwość wystawiania dokumentów magazynowych, sprzedaży, zakupu itd. Jest skłonna dla firm zajmujących kilka oddziałów również w cali kompatybilna z drukarkami i kasami fiskalnymi. Moduł Faktura jest grany w zakresach handlowych i sprzedaży. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, rachunki). Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.
Moduł Mała Księgowość został zaś stworzony dla firm, które mówią księgowość uproszczoną. Działa on w ewidencjonowaniu i obsłudze rozliczeń z ZUS (współpracuje z programem Płatnik). Dzięki niemu można robić rozrachunki z tytułami oraz pracownikami. W dorosłym stopniu ułatwia analizy dochodowości.