Program komputerowy cad

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w obiektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest wykorzystywany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova odpowiada na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to sztuka na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Stan realizacji zadania że stanowić w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w aktywności i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona cechą klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest zbierana w strukturze opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Skuteczne wyjście dla delikatnych i średnich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest produkowana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest skory do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaplanowana w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy a Klienci otrzymują najwyższą efektywność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i umożliwia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".