Program do firmy uslugowej

Oprogramowanie Enova przylega do klasy ERP (Enterprise Resource Planning), czyli programów wspomagających zarządzaniem zasobami marki a przedsiębiorstwa. Jego producentem jest Soneta Sp. z o.o. Aplikacja ta stworzona stanowi w forma modułowy. Wszystek z nich leży za nowy obszar funkcjonowania firmy (fakturowanie, rozliczanie płac, zarządzanie kadrami, księgowość, sprzedaż, magazyn, windykacja itd.). Oprogramowanie można nabyć u autoryzowanego partnera enova kraków.

http://erp.polkas.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow-w-firmie-dlaczego-warto/Elektroniczny obieg dokumentów w firmie – dlaczego warto? | Systemy ERP | POLKAS

Program Enova stanowi niezmiernie praktyczny. Współdziała doskonale z oprogramowaniem zawodowym i oryginalnymi sposobami operacyjnymi. Przeznaczony jest dla firm delikatnych i średnich chodzących w innych branżach. Jego obsługa stanowi niesłychanie funkcjonalna dzięki przejrzystemu interfejsowi graficznemu. Niepotrzebne są to drugie i piękne szkolenia z jego obsługi. Oprogramowanie Enova daje szansa funkcji w komforcie. jest rozwiązaniem estetycznym i bezpiecznym. W razie jakichkolwiek problemów z jego obsługą można skontaktować się z producentem lub autoryzowanym przedstawicielem, który odpowie na każde pytania. Dodatkowo umowa licencyjna zapewnia klientowi dostęp do "poważnej linii telefonicznej" ze lekarzami (5 dni w tygodniu). Program Enova idzie na rodzimym rynku już z roku 2002 natomiast w niniejszym okresie zyskał zaufanie ok. 6500 maszyny i przedsiębiorstw. Został także wyróżniony nagrodą Innowacja Roku 2011 oraz Grand Prix CRM 2007. System ten włącza się z upływem czasu do potrzeb konkretnej firmy. Jego rozbudowa nie potrzebuje jej reorganizacji, migracji informacjach i komunikacji bazy. Enova magazynuje bowiem dane przez wszystek czas funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wymianie podlegają tylko niektóre elementy programu. Soneta stworzyła i specjalną wersję oprogramowania dla kancelarii doradztwa podatkowego oraz biur rachunkowych. Dzięki niej dopuszczalna jest obsługa użytkowników w kierunku księgowości w oparciu o ryczałt oraz księgi handlowe.