Program dla firm szkoleniowych

PC Market firmy Insoft to wyjątkowo podatny program, również dla mniejszego sklepu kiedy również dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny jest w obszarze kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W skalę rozwoju jednostki można przedstawiać ją o nowe moduły. PC Market jest równym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest poprzez swoich konsumentów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla wielkich sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimś momencie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż ostatnie wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najmniejsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile traktuje Ci również wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program opisze jaką suma pieniędzy masz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz z pomocy kolektorów informacji. Sam i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to kwestia zaledwie kilku sekund.

posnet bingo xlKasa Posnet Bingo XL Polkas

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Zbudowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Zajmuje go szybko ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i nieskomplikowany w obsłudze, w intuicyjny zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest jasny, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością widocznych na zbycie urządzeń fiskalnych, a i wszystkiego rodzaju sprzętem, jaki ważna obejrzeć w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.