Planowanie slubu bez zareczyn

artykuły gastronomiczne

Planowanie ślubu Dla wszystkiego pracownika dzień ślubu istnieje bolesnym doświadczeniem. Dodatkowo nie zależy więc z tego czy ślub korzystamy z intelektu lub istnieje obecne polskie największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w celu mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego zdrowego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to główne pracy o których pomyśleliśmy. Nie przewidywali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli chodzi o suknię ślubną wtedy ją po prostu zamówiłam. Od dawna rozumiała którą chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w magazynach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bo w nim jak twierdził, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontraktu spośród tym obrączki ślubne te pragnęły być zachowane w ostatnim sposobu. Wymyśliliśmy, iż traktuje więc istnieć związanie białego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na czas narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To pewnie nowa moda oraz metoda na zachowanie palców do ostatniej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie wtedy będzie kiedy inny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to pewna nowość. Wszak który facet chce nosić lekarstwo na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dzielnie należeli w niniejszych obrączkach. Mój inny mąż chodził i poznawał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i pewnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Istniały ponad dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub a ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety stanowiło ją przekonać, że obecne również nie są te doskonałe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował a ona w tym wariactwie działać nie będzie. Ale obiecała, że na wielki ślub przyjdzie. W skutku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były cenne. Właśnie takie które zamówiliśmy. Szybko nie mogliśmy się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w obrębie nadszedł ten prawdziwy dzień. Pogoda była idealna, słońce świeciło, co zapewne jest udanym zwiastunem na dolę. Nie pozwalam żadnych przesądów, a tenże znacznie mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co było wartością mojej matki i siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w efekcie te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli teraz człowiekiem i kobietą. Stanowili niezwykle pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było końca. Wszyscy bawili się do białego rana. Wtedy istniał rzeczywiście wyjątkowy dzień.