Optima schematy ksiegowe 2

Optima to większość programów skojarzonych ze sobą. Pracują zabierając się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele szansy dla delikatnych oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów przechodzących w nazwie. Drinkom z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Moduł ten poświęcony stanowi dla firm usługowych. W prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do konkretnych jest prawdopodobny z okresu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po dokonaniu nowej podstawy informacji ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w obrębie jednej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na platformie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus zezwala na osiągnięcie dokładnej informacji o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu produktami w oparciu o dane partie zróżnicowane pod względem podających je zalet. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar oraz z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest skłonna, uczestniczy w tym zamieszczona instrukcja obsługi. W ciężki i przejrzysty sposób prowadzi punkt po artykule do zrealizowania instalacji.