Optima pelna ksiegowosc

Optima to kategoria programów zintegrowanych ze sobą. Pracują stosując się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele propozycji dla średnich oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów będących w firmie. Drinkiem z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

comarch cdnCDN Handel z magazynem - Program Comarch ERP Optima

Element ten poświęcony stanowi dla firm usługowych. W prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do informacjach jest praktyczny z rządu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej podstawy informacjach można ją modernizować za pomocą kreatora,
– w terenie jednej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na podstawie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus zezwala na uzyskanie wszystkiej danej o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu produktami w oparciu o określone partie zróżnicowane pod względem opisujących je stron. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który artykuł i z której dostawy zamierza dać z magazynu. Poświęcony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest lekka, leczy w ostatnim zamieszczona instrukcja obsługi. W spokojny i przystępny sposób kieruje punkt po artykule do zrealizowania instalacji.