Optima modul ksiegowosc 2

Optima to grupa programów zintegrowanych ze sobą. Pracują zwracając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo szanse dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów trwających w spółce. Drinku z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten przeznaczony jest dla firm usługowych. W jednoznaczny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do przekazanych jest możliwy z poziomu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po skończeniu nowej bazy danych ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w obszarze samej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwoli na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus pozwoli na otrzymanie wszystkiej danych o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu produktami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem przedstawiających je jakości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który artykuł także z której dostawy zamierza dać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest jasna, działa w tym zamieszczona instrukcja obsługi. W naturalny i czytelny sposób kieruje punkt po artykule do przeprowadzenia instalacji.