Oprogramowanie comarch optima

Oprogramowanie optima dla faktur to moduł dedykowany dla firm usługowych, który w czytelny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z nowymi modułami wysyłka możliwości w pomyśle jest niczym nie ograniczona, co wchodzi na krótszą obsługę rozliczeń handlowych i zadania księgowe.

Moduł optima kupi na:

 

polkas.pl posnet bingo hs ejPosnet Bingo HS EJ - kasa fiskalna Polkas Kraków

wystawienie faktur sprzedaży oraz zakupu,
obsługę sprawie nie właśnie w złotówkach, a dodatkowo w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż bądź zakup z pierwszymi formami płatności, jak jeszcze zdefiniowanymi przez klienta oprogramowania,
prowadzenie ewidencji usług oraz kontrahentów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to składnik, który pomaga sprzedaż i zarządzanie gospodarki magazynowej. Moduł ten zajmuje wszystkie funkcjonalności modułu dla faktur, a także służy nam dużą kontrolę procesów transportowych prowadzonych w nazwie, przez co kupi na skuteczne zarządzanie towarami, które są w składzie.

Detal
Moduł optima detal został założony z nauką o punktach sprzedaży detalicznej. Pozwala na budowanie paragonów oraz związanych spośród nimi faktur sprzedaży. Bardzo funkcjonalna obsługa, współpraca z ekranami dotykowymi oraz urządzeniami do rozpoznawania kodów kreskowych i przejrzysty interfejs, działa z okna sprzedaży detalicznej najlepsze urządzenie do aktywności w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy osobach handlowych. Aplikacja jest zintegrowana z drugimi elementami, z jakimi współpracuje w momencie prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została opracowana, z badają o szybszym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej urządzenie z wbudowanym aparatem może robić czynność przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W skutku pracy spośród tym oprogramowaniem powstają pliki z wiedzami inwentaryzacyjnymi, jakie można sprawnie i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na poszczególny adres e-mail lub zapisać jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego stanowi w całkowicie dobrany do wyciągnięcia z sposobem optima. W klubu z tym wyjaśnienie więc będzie najwydajniejsze nie tylko podczas inwentaryzacji, ale ponadto w toku wykonywania innych dokumentów handlowo-magazynowych. Optima cennik odpowiedzialny jest na stronie producenta, jak zarówno na częściach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują jeszcze z modułem optima Kasa Bank, który zezwala na świeżą kontrolę wszystkich zadań połączonych z przepływem środków materialnych w jednostce.