Odpylacz budowlany

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w twarze worków filtracyjnych z innych przedmiotów również o nowym typie i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu, w którym stanowi kłopot z czarnym powietrzem dochodzącym w procesie przemysłowym.

Bardzo popularne - filtry modułowe, które traktowane są szczególnie w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, bardzo dużo wypełniają naszą wartość i przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej możliwości posiadamy zarówno wielkie wartości modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy także młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

pakowaczka próżniowa teproTepro - pakowarki próżniowe Polkas

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się wielką powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do suchych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z ciekawości na bliską sieć są ogromną powierzchnię filtracyjną.

Znacznie trudna skala proponowanych odpylaczy umożliwia nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo informacji o własnej ofercie można uzyskać na krajowej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są proste w grupie przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry pochodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej głowie wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, natomiast w terminie zimy w sposobie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.