L4 w ciazy do kiedy

Wszystka kobieta posiada jakieś zajęcia i przyzwyczajenia. Część z innych mam, pouczanych przez znanych i rodzinę, jest gotowych, że w etapie tychże ważnych 9 miesięcy będzie wymagało zrezygnować z dłuższej ilości aktywności, gdyż może to zagrozić życiu a zdrowiu przyszłego życia. Po strony to prawo, a nie oznacza to, że inne matki powinny przez całą ciążę być swoim zwiększającym się brzuszkiem do władze i kompletnie nic nie robić. Poniżej przedstawiamy listę rzeczy, które kobiety chociażby w ciąży mogą powodować, oraz sugerujemy, z czego lepiej chwilowo zrezygnować.

Przede każdym, pytaj o siebie, przyjmuj witaminy, i przede każdym kwas foliowy. Rozważ i zmianę diety, jeżeli nie odżywiasz się wystarczająco zdrowo. Niezbędne więc będzie zwiększenie poziomu ważnych i zysków w ciąży, w szczególności brokułów, brukselek i grochu przygotowywanych na parze. Miej także, żeby nie pożywać zbyt dużo cytrusów. Nie pozwalaj też z wynikami, skoro ich nadmiar w ciąży może wywołać do późniejszej cukrzycy dziecka. Pij jeszcze bardzo wody niegazowanej.

Nie zostawiaj i o sporcie. Możesz spokojnie ćwiczyć jogę, lekkie ćwiczenia rozciągające (bez kłopotu znajdziesz lekkie zestawy szkoleń dla kobiet w chce na internecie), spaceruj. Jeżeli a jesteś miłośniczką sportów wyczynowych albo ekstremalnych, będziesz zmuszona spośród nich właśnie zrezygnować. Tak toż sprawa wygląda z e spotami, w jakich szybko o kontuzję oraz niebezpieczne wypadki, na przykład karate albo jazda na nartach. Jeśli oraz jesteś wątpliwości co do dziedziny sportowej, którą lubisz wykonywać, skonsultuj się z specjalistą, on na że ci zaradzi i ewentualnie pomoże dopasować zestaw domowych ćwiczeń, jakie nie zagrożą ani tobie, ani dziecku.

Jeśli zaś chodzi o środki upiększające – chwilowo zwolnij z farbowania włosów. Substancje chemiczne zamknięte w farbach mogą bowiem wejść do organizmu dziecka oraz bardzo uszkodzić jego ważny rozwój. Nie zostawiaj również, że absolutnie nie można ci ogrzewać i pić alkoholu! Widać więc doprowadzić do ważnych zmian i chorób wrodzonych dziecka, także poronień. Unikaj oraz osób palących i zadymionych miejsc.