Krajalnice media expert

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka cecha i niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez polskiego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest dość popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to materiał, przeznaczony do cięcia przede wszystkim różnego sposobu wędlin i mięsa, jednak z powodzeniem może żyć stosowany i do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bystra i bardzo precyzyjna, a branie jej - w cali bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zabezpieczone i zrobione z naprawdę trwałych, łatwych w oczyszczaniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i warunki sanitarne. Każdy składnik tego narzędzia, jaki jest wszą relację z żywnością, jest wytworzony z punktów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada prawej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz odczuwał tegoż faktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią materiały do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać akcesorium do tego, by znów leczyło "jak nowe".