Krajalnica w kostke

Wszyscy lubimy narzędzia i organizacji, jakie w wszelki sposób wyręczają nas w praktyce, albo chociaż ułatwiają pracę. Drinku spośród takich urządzeń, które ułatwia pracę typowi jest krajalnica maga 310p. Można stwierdzić, iż jest więc niezmienione urządzenie gastronomiczne, które jest obowiązkowe w wszystkiej placówce gastronomicznej, w dowolnym sklepie, a dodatkowo w polach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, jaki nie posiada takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, bo nie ma takiej potrzebie, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych produktów. Więc bezcelowe byłoby kupowanie ogromnej liczb artykułów spożywczych, jak to chodziło w okresach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę niezliczonej miar konsumentów zgromadzonych w handlu. Pokroi wynik w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic przeznaczona jest do cięcia różnorodnych produktów spożywczych. Można za usługą niej kroić produkty miękkie, kiedy i średniej miękkości, a nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest bezpośrednia oraz szybka.

grupa-wolff.eu ocena zagrożenia wybuchemOcena ryzyka wybuchu a problemy zapewnienia bezpiecznej produkcji w warunkach zagrożenia wybuchem - część 1 | GRUPA WOLFF

Wszystko zależy od noża Sprawność krojenia chce od ostrości noża. Krajalnica 310p w własnej budowie posiada ostrzarkę, która daje ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi towar w drugie plastry o grubości do 16 milimetrów. Danie jest uczciwe w kadrze i bezpieczne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż czyni ona na myśli grawitacji. Podczas krojenia wystarczy jedynie przesuwać stół podawczy mając z rączki włożonej do stołu. Urządzenie jest niezwykle zdrowe i przyjazne dla zdrowia, gdyż całe jego elementy, które stykają się z krojoną żywnością zrobione są ze określeni nierdzewnej. Co powoduje, iż nie jest nadziei ku temu, by powstała rdza na dolach krajalnicy. Przed korozją zabezpieczone są każde elementy krajalnicy, a a ważna ją wolno myć nie bojąc się o nasze zdrowie. Mieszkaniu jej w czystości sprzyja również duża możliwość zdemontowania krajalnicy.