Krajalnica do chleba

Krajalnica maga 612p to dobre urządzenie do cięcia wszelkiego typu żywności. Przydaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do konkretnych jak sery. Dobre tematy i proste wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na jedzenie jej w czystości i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu nowy pracownik że zostać już wdrożony w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wykonywana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do przygotowania w niedalekim okresie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde tematy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób materiałów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są i części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie komponuje się z wielu czynników, jakie mogą zostać zamienione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.