Krajalnica bizerba se12

Nie od dziś wiadomo, że człowiek kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie przyciągają do zakupu i dotyczy to również świeżej wędliny kiedy i czymś zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający produkt jest chlubą i wizytówką sklepu, dla mężczyznę a jest potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszelkich starań aby zaspokoić potrzeby konsumenta.

 

Klienci szczególną wagę do stanu przywiązują podczas zakupów produktów spożywczych, gdzie sposób ekspozycji oraz prezentacji produktu ma nieodwracalny pomysł na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi wbrew tym pragnieniom i planuje Państwu przedstawić urządzenia, które wykonają wszystkie Państwa wymagania połączone z krojeniem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi wyborami przy byciu narzędzi jest bezpieczeństwo, czystość i energooszczędność co umożliwia nam wyznaczać światowe wzory i dystansować konkurencję. Niezależnie od twardości bądź miękkości produktu, możecie Państwo istnieć pewni, że produkt zostanie pokrojony równo, szybko i łatwo. Także nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż urządzenia firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru działalności w systemie spoczynku stawia nas w istocie innowatorów w branży budowy maszyn do krojenia. W sklep naszej możliwości wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin zarówno w budynku jak oraz we całego rodzaju placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w sugestywny sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii oraz czasu produkcji w dużych zakładach produkcyjnych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne dobrze sprawdzą się w urzędach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii oraz mocnych kuchniach. Krojenie i porcjowanie nowych produktów jeszcze wcale nie było naprawdę łatwe.