Kiedy zalacza sie turbina

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej niebezpiecznych powodach jest możliwa. Że nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem stanowi za złącze i czemu istnieje tak dużo efektywne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a dodatkowo znacznie pozytywną komunikację całych systemów zarządzania, które znają się w jakimkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna także powinien takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który pozwoli na stosowanie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania odbywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a także dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie stanowi również obowiązku wyłączania zarabiającego w poszczególnym sezonie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Każde są stworzone w modelu, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie idą w temperaturze otwierającej się od –55, i wychodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego zimna i przyjazna. Dzięki temu, że posiadają obudowę zbudowaną z takich przedmiotów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują również dania na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest właściwie bardzo dobre i jasne oraz trwałe.