Kasa fiskalna lekarz 2

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-erp-zarzadzanie-produkcja/Sage Symfonia ERP Zarządzanie Produkcją | Systemy ERP | POLKAS

Jeżeli planujesz niezawodności i musisz raz na zawsze pozbyć się wszelkich problemów powiązanych spośród obsługą kas, nie czekaj ani chwili dłużej. Nasza najtańsza kasa fiskalna jest zaprojektowana po to, by spełniać wszystkie oczekiwania stawiane względem niej przez przeciętnego a i wyjątkowego użytkownika. Jej planowanie nie powinno sprawić kłopotu nikomu, czytelny wyświetlacz LCD wyświetla porady jak krok po kroku przygotować narzędzie do lektury.

Można zaprogramować w niej wielką ilość towarów (zawieraną w tysiącach). Kasa jest zrobiona do wymiany z narzędziami peryferyjnymi, takimi jak nowego sposobie czytniki kodów a co najistotniejsze, łatwo sparować ją z komputerem. Zasilana jest za pomocą gniazdka 230V lub wbudowanego akumulatora, który da prawidłową pracę narzędzia w środowiskach, gdzie nie ma zbytniego dostępu do gniazdka. Przeznaczona do poważniejszych jak również do mniejszych obiektów handlowych, sprosta każdemu, nawet najważniejszemu zadaniu. Jest dostosowana zarówno do praktyki w ciężkich warunkach – minusowe temperatury nie działają na niej doświadczenia poprzez dobrą jakość działania i zdrowe dokumenty z jakich jest wykonana. Dodatkowym atutem wyposażenia są ciągłe komunikaty które grają się na ekranie urządzenia – dzięki temu potencjalny człowiek obsługujący kasę ma prawy pogląd na ostatnie, co się dzieje. Wszelkie błędy czy niedogodności grane są na ekranie LCD urządzenia wraz z krótką i treściwą instrukcją najlepszego wyjścia z form. Posiada toż nie lada udogodnienie, mając pod opiekę, iż nie wszystek przechodzi do czynienia z takimi urządzeniami na co dzień. Oczywiście wymagały w niej się znaleźć funkcje takie jak podawane rabaty czy upusty procentowe dla wszystkiego paragonu albo korekta pracy czy często pożądana funkcja anulowania paragonu. Kasa jest niedroga w moc kolorach, współpracuje z szufladą i jej głębia i wysokość sprawiają, że naprawdę łatwo ustawić ją chociażby w bardzo trudnych miejscach. Złącze komunikacyjne jakie zostało zastosowane to tradycyjne złącze używane w grupy kas tego typu. Nie wrzuca to faktu że najważniejszym atutem tego urządzenia stanowi jego niewielka cena.