Jak zostac partnerem comarch

Firma Comarch istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. To wysoce wyspecjalizowany dostawca oprogramowania i jednocześnie jedna z największych firm informatycznych w Polsce. Firma posiada oddziały zagraniczne – jak na przykład Comarch Software Ag z siedzibą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych i systemów bilingowych oraz programów lojalnościowych i systemów EDI.

Marka Comarch ERP została stworzona dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji swoich produktów firma stworzyła innowacyjny Program Partnerski w Polsce. Zapewnia on wsparcie działań marketingowych oraz wsparcie i opiekę regionalnego opiekuna. Partnerzy uczestniczą w profesjonalnych szkoleniach biznesowych i merytorycznych, dla ich pracowników przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Są to programy budujące społeczność profesjonalistów. Jednak o sile Programu Partnerskiego świadczy pomoc w dotarciu do potencjalnych klientów oraz promocja na stronach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy świadczą usługi na najwyższym poziomie tak dla obecnych, jak i dla przyszłych klientów. Aktualnie Comarch Partnerzy to ponad 900 firm, zajmujących się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wypełnić formularz dostępny na stronie www. Pierwszy etap weryfikacji to spotkanie z Przedstawicielem Comarch. Po tym spotkaniu należy odbyć cykl szkoleń autoryzacyjnych, które dotyczą nie tylko poszczególnych produktów i ich modułów, ale również zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o współpracy.