Garderoba do zabudowy

Nadchodzi oczekiwana od dawna wiosna. Więc nie tylko nadzieja na spędzenie paru zbędnych kilogramów, lecz jednocześnie na wymianę naszych stylów żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do porzucenia ciężkostrawnej diety opartej na ciele i nabiale oraz wzięcia ze zdrowia, które przekazują nam sałatki.

Witaminy Sałatki są prawdziwą bombę witaminową. Zapewniają nam one całych składników niezbędnych do dobrego działania systemu. Polacy wciąż jednak są smykałka do chętniejszego sięgania po produkty pochodzenia zwierzęcego. Dlatego tak dużo wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca i nadciśnienie stanowią jeszcze samą z podstawowych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja produktów pochodzenia zwierzęcego minimalizują ryzyko wyżej wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność Warzywa są o dużo dużo delikatne niż mięso i nabiał. Mniej istnieją w projekcie pokarmowym, dzięki czemu po ich spożyciu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki owemu nie tworzą one tematów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest dlatego silniejsza i estetyczniejsza dla naszego systemu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek nigdy nie jest skomplikowane, szczególnie, jeżeli dysponujemy wystarczającym sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że wyprodukujemy je niezwykle szybko. Wystarczy jedynie wybrać warzywa, z których zamierzamy osiągnąć sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić wyciągiem z cytryny. W ciągu kilku chwili jesteśmy odpowiedni i kaloryczny posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą bogate i słoneczne dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najskuteczniejszym sposobem, by uzyskać upragnioną sylwetkę, jest poznanie na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że potrafi żyć ona o wiele lepsza z dawnych polskich bigosów i schabowych. Co dużo, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie potrzeba być mistrzem kuchni. Wystarczy wyobraźnia i wyobraźnia. To zaledwie z nas zależy, z których składników stworzymy naszą pyszną i całą sałatkę.