Firma ksiegowa financial republic

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich z monotonnej i jedzącej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo bogatych odbiorców, łączy je a uniwersalność i możliwość obsługi. Co wysoce istotne, są one dopasowane do prawidłowych przepisów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najistotniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do osób prowadzących pełną księgowość, kiedy a instytucji liczących się w budowie księgi zysków i rozchodów lub na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma całą gamę funkcji koniecznych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem bardzo poręcznym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z programem nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten układ w porównaniu z innymi zapewnia znacznie większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować własne raporty i wydruki, na indywidualny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z zachowaniem tzw. pól własnych, albo te rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa jest jeszcze realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zapłacone w sezonie; ewidencja środków trwałych, a także wartości duchowych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS również możliwość eksportu do Płatnika.