Erp optima infolinia

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić uwagę na układ ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to dobre narzędzie dla średnich oraz niewielkich firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr i płac, ma także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten zapewne się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodności z ustawą o rachunkowości. Dotyczy zatem z faktu iż jest on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego zrozumiałe są w nim drugiego sposobie urządzenia do raportowania i ocen i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można zarobić nie tylko wstęp do jego podstawowych oraz mocnych funkcji, lecz również do pomoce technicznej, która zapewnia rozwiązywanie bieżących problemów i wdrażanie rozwiązań dopasowanych do danej dziedziny oraz firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima widać nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych działów a całej firmy, ale i przyczynić się w niski klucz do powiększenia jej efektów.

comarch klasykaPracujesz na Klasyce? Najwyższy czas pomyśleć o zmianie!

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online lub więcej z 60-dniowego dema offline. Istnieje to szczególnie ważne, gdyż dzięki temuż ważna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w znanej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma z niego teraz ponad 60000 spółek z wielu branż, co jest informacją wysokiej wartości oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.