Doktorat dorobek naukowy

Mini-Market Insoft stanowi zatem projekt kasowy stworzony dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w magazynach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, oraz inne rzeczy są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w biznesach to rozwiązania wykonane z treścią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź spełniających książkę w projektu franczyzowym. W takim podziale rolę punktu charakterystycznego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budów jesteśmy okazję automatycznego czerpania spośród całych składników oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co wewnątrz tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi żyć przerabiany na urządzeniach dotykowych. Efekty potrafią być opisane a potrafią być podarowane ich parametry, można nadawać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w centrali i potwierdzaniu poprawności dostaw w biznesie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz masa czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i celach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System zezwala na podgląd stanów produktów w ciągu rzeczywisty, dzięki czemu ważna szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w wielu językach, co zezwala na wprowadzenie prostego systemu dla całej sieci sklepów bez sensu na teren, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy miały zbyty, ile pieniędzy przedstawia się wpadać w kwotach w jakimkolwiek ze sklepów, jaką marżę kupiły na sprzedanych towarach.