Comarch optima swiadectwo pracy

Podstawą dobrego działania marki w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Dają one działanie takich obszarów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie pracą i przechowywanie. Systemy erp dają się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanii. Moduł:
– Płace oraz Kadry umożliwia zakup i eksport podstaw informacji do Excela. Pozwoli na działanie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co przemieszcza się na ofertę szybkiej i głębokiej analizy. Moduł Kadry pozwoli na krótki podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W oczywisty rozwiązanie generowane są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i przechowywanie idzie na stworzenie dokumentów potrzebnych na jakimś kroku w procesach firmowych jak stosowanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez użytkownika oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest kompatybilny z modułem Fakturowanie,
– Detal wykonany został z wspominają o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z urządzeniami fizycznymi i ważną bazą danych. Obsługuje wiele rodzajów drukarek fiskalnych, w sposobie off-line i on-line. Zezwala na obsługę kodów wagowych i ogłaszanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania indywidualnych praw pracownikom do obsługi zachowań w współzależności od pełnionej ról.

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-2-0-handel/Sage Symfonia 2.0 Handel | Systemy ERP | POLKAS

Wszystkie moduły cechuje prostotę obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z innymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie wspierające prowadzenie firmą.